: 

LogowanieStart
Edukacja i profilaktyka pożarowa


MULTIMEDIALNA SALA EDUKACYJNA W WIELKOPOLSKIM MUZEUM POŻARNICTWA W RAKONIEWICACH
JUŻ OTWARTA !!!

 

W dniu 28 sierpnia 2010 r. w Wielkopolskim Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach została uroczyście otwarta multimedialna sala edukacyjna - Sala edukacji przyrodniczo-pożarniczej "Strażacy na ratunek przyrodzie".


Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli oraz uczniów, rodziców z dziećmi do odwiedzin Muzeum i multimedialnej sali edukacyjnej. Na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji i moc niesamowitych wrażeń.

Więcej…
 

alt

Materiały edukacyjne sali edukacji z Wielkopolskiego Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach

 

W Materiałach do pobrania zamieściliśmy plik \"Tablice informacyjne\". Tablice, które znajdują się na poszczególnych stanowiskach ekspozycji w sali mogą stanowić źródło informacji i pomoc dydaktyczną dla nauczycieli oraz dla uczniów, którzy mogą je wykorzystać przygotowując np. gazetki tematyczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli oraz uczniów do odwiedzin Muzeum i multimedialnej sali edukacyjnej (patrz: Zapraszamy do Rakoniewic - Pożar lasu w 4D).

 

 

Więcej…
 

Program edukacyjny "Bezpieczne życie"

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie już od ponad 9 lat w wielu województwach w szkołach podstawowych realizuje program edukacyjny pt. \"Bezpieczne życie\". Program został wprowadzony na podstawie podpisanego w 2001 r. przez Komendanta Głównego PSP i sekretarza generalnego Szwedzkiej Ligi Obrony Cywilnej listu intencyjnego o współpracy w tym zakresie.

 

Na stronie www.ock.gov.pl w zakładce Program edukacyjny \"Bezpieczne życie\"

znajdują się szczegółowe informacje o programie oraz o realizacji programu w poszczególnych województwach.

 

Więcej na stronach:

1. Dane statystyczne: http://www.ock.gov.pl/ock/program-edukacyjny-bez-1/zalozenia-programu-wym/525,Program-Bezpieczne-Zycie-na-przelomie-lat-2000-2014-dane-statystyczne.html

2. Prezentacja programu: http://www.ock.gov.pl/ock/program-edukacyjny-bez-1/zalozenia-programu-wym/451,PREZENTACJA-PROGRAMU.html

 

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 11

Poradnik

CZAD

BEZPIECZESTWO_TESTY

BEZPIECZESTWO_POWODZ

BEZPIECZESTWO_FILM

Zobacz też

Materiały dla dzieci

DZIALANIA+.jpg

Sondy

Jestem
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Odsłon : 216864

Subskrybuj

Odbieranie

feed-image Nasze wiadomości RSS

Nowości

Popularne

Facebook!!